GPS sledování vozidel a monitoring vozidel

Už delší dobu přemýšlíte nad tím, že byste si měli něco podobného pořídit? V některých firmách a zaměstnáních je to naprosto přirozená věc. Spousta firem musí přesně vědět, kde se jejich automobily nachází, ať už se to týká těch osobních, ale daleko častěji se s tímto příkladem setkáváme u nákladních automobilů. Díky RMC systému budete mít neustálý přehled https://www.rmc-system.com/.

sledování

Vše pod kontrolou

V dnešním světě není čas na důvěru, protože pak se jedině zklamete. Vše musí být pod pravidelnou kontrolou, aby nedocházelo k pochybení. Lidé jsou stále mazaní a je lepší vědět, že je vše v pořádku. Toho docílíte jedině tak, že si zajistíte speciální systém. RMC systém je vyvinutý tak, aby hlídal osobní i nákladní automobily. Zajistí GPS lokaci, ale také měří spotřebu paliva, vyhodnocuje jízdní styl, vykazuje produktivitu práce, má vlastní automatickou knihu jízd. S tímto systémem už se nebude stávat, že vám někdo odcizí naftu, nebo že nebudou pasovat kontroly, protože se v automobilu střídalo více lidí.

  • Ideální pomocník je také GPS lokátor, který zaznamenává polohu vozidla. Může se jednat o osobní vůz, nákladní automobil, stavební či zemědělský stroj, velkou nákladní techniku, komunální techniku nebo dokonce lokomotivu.

ikona
Pomocí něj můžete neustále online monitorovat, kde se jaký stroj, vůz či zařízení nachází. Díky tomu můžete celkově snadno, rychle a efektivně vše řídit. Navíc je systém vybaven dalšími vlastnostmi. Automaticky hlídá spotřebu paliva, zaznamená podezřelé úniky paliva, brání proti krádeži, nabízí celkové vyhodnocení za den, týden nebo měsíc, monitoruje produktivitu práce, vyhodnocuje jízdní styl, zaznamenává knihu jízd a mnoho dalšího. 

  • Systém se snadno přizpůsobí jakémukoliv zařízení, ať už se jedná o velký zemědělský stroj, nákladní vozidlo, osobní vůz, stavební techniku, komunální zařízení či spoustu dalšího.