Poptávka, nabídka práce, zaměstnání > Řemeslné práce

    5 inzerátů | strana: 1
    2017-09-30 23:31:19 | Česká republika | Řemeslné práce
    Hledáme zkušené zámečníky na práci v USA, vízum vyřídíme.
    Požadujeme praxi v oboru a veškeré zkoušky.
    Platové podmínky 25USD na hodinu.
    Termín nástupu leden 2018.
    • Zobrazení: 65 x
    Telefon:
    604174255
    2017-06-30 13:28:01 | Beroun | Řemeslné práce
    Výrobní společnost KORONA CZ s.r.o., zabývající se výrobou kancelářského zboží hledá nové kolegy na pozici "Dělník/Dělnice ve výrobě".

    Náplň práce: obsluha výrobních strojů
    Pracovní úvazek: plný na ...více
    • Zobrazení: 209 x
    Telefon:
    602158138
    2017-06-30 13:19:06 | Beroun | Řemeslné práce
    Výrobní společnost KORONA CZ s.r.o., zabývající se výrobou kancelářského zboží, hledá nového kolegu na pozici "Řezače na stroji PERFECTA". Náplň práce: řezání materiálu na stroji PERFECTA Pracovní úvazek: plný na dobu ...více
    • Zobrazení: 208 x
    Telefon:
    602158138
    2017-03-31 12:12:32 | Cheb | Řemeslné práce
    Hledáte práci? Společnost Janaba Servis s.r.o. Vám najde tu nejlepší. U nás najde uplatnění opravdu každý!!
    • Zobrazení: 296 x
    Telefon:
    773 137 500
    URL:
    www.janaba.cz
    2017-03-28 08:29:00 | Praha 6 | Řemeslné práce
    Domov pro seniory Centrin CZ s.r.o. v Praze 6 – Liboci přijme na HPP údržbáře, nástup možný ihned. Požadujeme vyučení v oboru elektrikář nebo mechanik - elektronik, platná vyhláška č. 50/1978 Sb., čistý VTR, pozitivní vztah k ...více
    • Zobrazení: 251 x
    Telefon:
    725292767
    URL:
    www.centrin.cz